• 49 Senelik
  Tecrübe
  Sektörde 1975'den bugüne hizmet verebilme mutluluğunu yaşamaktayız.
  Kalite, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyi kendi değerlilerimiz olduğuna inanarak;
  başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin tüm illerinde lojistik hizmeti vermekteyiz.
 • Değer
  Katıyoruz
  Kendimizi müşterimizin yerine koyarak gereksinimlerini önceden belirliyor,
  Müşterilerimize maksimum memnuniyet ile katma değer katıyoruz.
 • HİZMETTE
  KALİTE VAR
  Taşıma modellerimiz ve Taşıma esnasında verdiğimiz tüm lojistik hizmetler ile
  Müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik sağlıyoruz.

Şehirler Arası Lojistik

Şehirler arası taşımacılıkta; Durmuş Şahin Nakliye Hizmetleri Ltd.Şti. kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var; Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye'nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

İncele

Kongre/Events/Medical Lojistik

Durmuş Şahin Nakliye Hizmetleri Ltd.Şti. olarak 3,5 mt den 15 mt ye kadar değişik ebatlardaki kayar tenteli, lifli, kapalı kasa (paletli ürün yüklemeye uygun) araçlarımızla 1975 den bugüne gelen tecrübemizle nakliye işlerinize talibiz.

İncele

Fuar Lojistik

Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun; sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyoruz.

İncele

Durmuş Şahin Nakliye Hizmetleri Ltd. Şti.

1975 yılından beri Siz değerli müşterilerimize Hizmet veren ve aynı zamanda Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan DURMUŞ ŞAHİN NAKLİYAT; müşteri memnuniyetinin verdiği güven ve ivme ile Türkiye’nin en çok tercih edilen Lojistik Firmaları arasındaki yerini almış bulunmaktadır.

Türkiye Lojistik Sektöründe, bu kadar kısa zamanda bu kadar hızla büyümenin sırrını kendi iç geleneklerine bağlılıkla bütünleştiren DURMUŞ ŞAHİN NAKLİYAT AİLESİ gelişen ve globalleşen BİLGİ ÇAĞI EKONOMİSİ’ nde sizlerin PARTNERİ, YOL ARKADAŞI olmaya devam etmekte kararlıdır.

Firma politikası, müşterilerine ‘’SADECE LOJİSTİK HİZMET VERMEK’’ üzerine kurulmamış, bunun yerine projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, lojistik hizmet gereksinimine en iyi yanıtı veren ‘’ANAHTAR TESLİM’’ projeler halinde sunmak olarak belirlenmiştir.

Sürekli gelişen teknolojiler ve artan talepler doğrultusunda Makro düzeyde DÜNYA’ da mikro düzeyde TÜRKİYE’ de yeni gereksinimlere göre ‘’LOJİSTİK HİZMETLER’ ile ilgili en son yenilikleri bünyesine katarak, entegre sistem projeleri sunan ‘’LOJİSTİK ÇÖZÜM OFİSİ’’ olarak faaliyet göstermektedir.

Müşteri Memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan DURMUŞ ŞAHİN NAKLİYAT’ IN vaz geçilmez ilkesi ‘’ HİZMET ÖNCESİNDE, HİZMETİN GERÇEKLEŞTİĞİ ANDA ve HİZMET SONRASINDA’’ müşterilerine tam anlamıyla çözüm üretiminin sağlanmasıdır.

Neden Biz? Durmuş Şahin Nakliyat;

  ~ Büyüyen ve gelişen ekonomide müşterilerimizin partneri, yol arkadaşıyız.

  ~ Üstlendiğimiz projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini aktararak, müşterilerimizin lojistik çözüm ofisi oluruz.

  ~ Güçlü organizasyon yapısı ile ihtiyaca uygun, özel butik hizmet ve esnek çözümler üreterek alanımızda fark yaratırız.

  ~ Nakliye giderlerinizin ‘spesifik’ olmasını sağlayarak, giderlerinizi azaltırız.

  ~ Müşterimizin zamanını değerli kullanarak, stres seviyelerini düşürmelerine yardımcı oluruz.

  ~ Bizimle çalışanların Nakliye Hizmetleri sektörüne başkış açılarını değiştiririz.

  ~ Motivasyonu yüksek ve uzman personel ile satış sonrası teslimat sürecinizi son noktaya kadar üstleniriz.

  ~ Personelinizin, ürün teslimat süreci ile ilgili yaşayabileceği kaos durumunu, uygun araç temini ve karar sürecini ortadan kaldırmanıza gönül rahatlığı ile Türkiye sınırları içinde her noktaya istediğiniz zaman dilimi içinde ulaştırma imkanı sunarız.

  ~ Hayati önem taşıyan trafikte yaşanan sancılı süreçten sizi uzak tutarız.

  ~ Doğru ekipman ile doğru yerde ve doğru zamanda sizi bir araya getiririz.

  ~ İstanbul’un ve Türkiye ‘nin birçok bölgesinden, yüzlerce boş araca anında ulaşabiliriz

  ~ Yüksek Hacimle yapılacak dağıtımlarda, sezonluk ya da sürekli gereksinimlerinizin arttığı dönemler için hızlı çözüm sunarız

  ~

Tüm lojistik, depolama ve danışmanlık istekleriniz için lütfen >