Kurumsal Durmuş Şahin Nakliye Hizmetleri Ltd. Şti.

Hakkımızda

Sektörde 1975'den beri siz değerli müşterilerine hizmet verebilme mutluluğunu yaşamaktadır. Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan her şeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak; başta İstanbul olmak üzere Türkiye' nin bütün illerinde nakliye hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın taşınmasında siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı nakliyat ile 30 araçlık değişik ebatlardaki filomuz ve 50 kişilik işinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda tüm araçlarımız yükleme indirme kolaylığı için hidrolik liftle desteklenmiştir.


Misyonumuz

Lojistik sektöründe etkin teknolojik çözümler sunarak, müşterilerine beklentilerinin üstünde; kaliteli, fark yaratan yüksek standartlarda hizmet sunmak.


Vizyonumuz

Kurumsal hedef ve stratejiler doğrultusunda, deneyimli ve uzman kadrosu ile yüksek teknolojik sistemleri kullanıp, kalıcı bir marka olmak.


İlkelerimiz

  • İş Disiplini
  • Şeffaflık
  • Değer Katmak
  • İnsiyatif & Sorumluluk Almak
  • Çözüm Ortağı Olmak
  • Sosyal SorumlulukNeden Biz?

Yeni nesil teknoloji

Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve sunduğumuz çözümlerde teknolojinin sunduğu tüm olanaklarını istekleriniz doğrultusunda kullanmaya çalışıyoruz.

Sözümüzde duruyoruz

İşinizi önemsiyor, zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiğimiz gibi istekleriniz zamanında hayata geçiriyor, olası riskleri sıfıra indiriyor, tam zamanında orada oluyoruz.

Sizin gözünüzden bakıyoruz

Sevkiyat faaliyetlerimizi istekleriniz doğrultusunda, güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizin dilinizden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla sizi meşgul etmiyoruz.

Kalite ve güven

Kalite anlayışımızı ve hizmet kalitemizi belgeleyen sertifikalarımızla sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.